Hudobníci

REGISTRÁCIA účinkujúcich hudobníkov     2013  ! ! !


Drahí Muzikanti,
ktorí majú chuť si zahrať na tomto dvojdňovom festivale, alebo nad tým uvažuješ, alebo si už rozhodnutý, je potrebné POTVRDIŤ tvoju účasť pred začiatkom festivalu. Je to pre nás doležité hlavne preto, aby sme získali prehľad o počte ľudí s kým možeme počítať a poskladať tak približný priebeh večera na každý deň. Pokiaľ ešte nevieš na isto, či sa akcie aktívne zúčastníš, nevadí, kľudne sa zaregistruj a v prípade, že nebudeš mocť hrať a to už z akýchkolvek dovodov, tak sa nič nedeje, stačí keď nám to dáš včas vediet.
AKO POTVRDIŤ SVOJU ÚČASŤ ?
E-MAILom na jamsessionfestival@gmail.com , TELEFONicky na čislach uvedených v sekcii Kontaktalebo napíš priamo sem na stránky do sekcie "KOMENTÁRE" tohoto webu.
nezabudni uviesť ! 
  • tvoje meno
  • kontakt (telefon, email)
  • druh nástroja na ktorý budeš hrať
  • deň v ktorý budeš hrať ,  (piatok) - (sobota) ,alebo najlepšie 2 dni
  • prípadne tvoje požiadavky, alebo iné info, ktoré by sme mali vedieť
Vďaka.
Tak neváhaj a POĎ NATO !

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, alebo informácií nás neváhajte kontaktovať.

=================================================================


HISTÓRIA účinkujúcich hudobníkov


SLOVENSKO:

Dušan Černák (bicie) – profesionálny hudobník pochádzajúci z Polomky na Slovensku, pôsobiaci v hudobnej špičke doma aj vo svete, momentálne sústredený v Prahe. Bicím sa venuje od ôsmych rokov a svoje roky výuky zavŕšil absolutóriom na jazzovej vyššej odbornej škole (nadstavba konzervatória Jaroslava Ježka). Absolvoval lekcie a "sessions" u špičkových bubeníkov ako napr. Marka Guiliana, Rodneyho Greena, Antonia Sancheza či Felixa Schlarmanna. V Prahe se zakrátko stává rešpektovanou a veľmi aktívnou personou českej jazzovej a alternatívnej scény. Je držiteľom niekoľkých ocenení a firemným hráčom činelov Agean.

Samuel Kovács (gitara) – skúsený, profesionálny gitarista pôsobiaci v Bratislave

Martin Géč (bicie) – profesionálny bubeník absolvujúci svetoznámu hudobnú Berkley univerzitu

Matej Kovács (basa) - šikovný basgitarista na jamsessionoch, aktuálne členom kapelyVlado Urbanovsky's Blues Dust.

Filip Šebšajevič (basa) – multižánrový basgitarista a herec študujúci na DAMU v Prahe


ČESKÁ REPUBLIKA:

Jan Steinsdorfer (klávesy) – študent hudobnej kompozície na Konzervatóriu Jaroslava Ježka u Karla Růžičky a klavíru na VOŠ u Davida Dorůžky. Koncertoval s Orchestrom Václava Hybše, Evou Urbanovou, spolupracuje s Michalem Pavlíčkem a Varhanem. O. Bauerem. Má svoj jazzový kvintet a je členom kapely Sixin a predtým bol členom kapely Evy Farnej.

Zbyněk Polívka (tenor saxofón) – vyštudoval konzervatórium Jaroslava Ježka, VOŠ Jaroslava Ježka v Prahe a teraz je študentom JAMU v Brně.

Přemysl Tráznik (bicie) – skúsený pódiový hráč pôsobiaci momentálne v alternatívnej rockovej zostave ThE Paid, ktorá zaúčinkuje ako špeciálny hosť tohoto ročného festivalu.

=================================================================